środa, 17 czerwca 2009

W Studioopinii.pl mamy powody do zadowolenia (czytelnictwo!) i bogate plany na przyszłość, z uruchomieniem własnej TV internetowej włącznie.
Wśród pomysłów na najbliższą przyszłość jest też zajęcie się dystrybucją e-booków, a także booków, czyli książek, tradycyjnych, poczynając od naszych, czyli napisanych przez członków Zespołu, moich czcigodnych Kolegów. Ja chyba umieszczę jako e-book mój Express Mediterranee, którego nakład wyczerpał się całkowicie.
Z tą dystrybucją książek „tradycyjnych”, to chciałbym prosić o Państwa Radę. Pomysł jest taki, żebyśmy dawali szczególnie wartościowym, a niekoniecznie popularnym dziełom nasz „placet”, a zwracali się do Czytelników SO i innych, związanych z nami forów, żeby próbowali rozprowadzać je w swoich miejscach zamieszkania, w księgarniach, sklepach i wśród znajomych, dowolnym kanałem, za prowizją oczywiście, możliwie największą.
Czy Państwa zdaniem taka droga jest prawidłowa? Czy znajdą się chętni do tego rodzaju współpracy? Zważywszy, że książka będzie kosztować średnio 25 zł, ile powinna wynosić prowizja? I, w ogóle, czy to dobry pomysł?